top of page
paulinkaaa_edited.jpg

Umów wizytę stacjonarną/on-line

ul. Pelplińska 41, Bielany, Warszawa

ul. Waligóry 46, Białołęka Dworska, Warszawa

Paulina Stelmachowska

założycielka Oceanu Myśli

nurt psychodynamiczny

Nazywam się Paulina Stelmachowska, jestem Magistrem psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz absolwentką szkoły psychoterapii Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego.

Już na początku studiów moje zainteresowania krążyły wokół psychoterapii i naturalnym krokiem po studiach było dla mnie rozpoczęcie szkoły psychoterapii. Spośród wielu różnych nurtów psychologii, czy psychoterapii, nurt psychodynamiczny (wywodzący się z psychoanalizy) zawsze najbardziej mnie pociągał. Zakłada on, że w ludzkiej psychice istnieje obszar nieświadomy i to właśnie on w dużej mierze nami kieruje. Uważam to za niesamowicie fascynujące.

W pracy psychoterapeuty doceniam to, że mam możliwość pracować z ludźmi. Z ludźmi, z których każdy jest inny i jedyny w swoim rodzaju, każdy ma swój unikalny zestaw cech, zachowań i trudności. Jednak sama ciekawość i zainteresowanie to nie wszystko. Praca psychoterapeuty to też ciągłe doszkalanie się, rozwój oraz doskonalenie umiejętności. Aby móc zachować taki profesjonalizm poddaję swoją pracę superwizji i pogłębiam wiedzę dzięki literaturze.

bottom of page