top of page

o Poradni

Poradnia psychologiczna – Dlaczego Ocean myśli?

Wyobraź sobie miejsce, gdzie czujesz się dobrze i bezpiecznie. Gdzie Twoje problemy i potrzeby nie są bagatelizowane, a osoba, która Cię słucha nie tylko chce Ci pomóc, ale również dokładnie rozumie Twoje położenie oraz wie jak. Poradnia Psychologiczna Ocean Myśli jest taką przestrzenią. To tutaj spotykają się pasjonaci i miłośnicy ludzkiej psychiki, którzy chcą wykorzystywać swoją widzę i doświadczenie, aby pomagać innym.

 

Nazwa poradni naszej poradni psychologicznej nie jest przypadkowa. Ocean Myśli jest pewną grą słów, metaforą. Podobnie jak ocean - nasz umysł jest bezkresny, zmienny, w ciągłym ruchu. Myśli tak naprawdę nigdy się nie zatrzymują, raz mogą być spokojne, innym razem wzburzone, a niekiedy trudne do okiełznania. Gdy ocean jest spokojny, możemy podróżować po nim samotnie, poznawać go, przyglądać mu się i podziwiać. Jednak, kiedy fale nabierają mocy; myśli zaczynają nas przerastać. Warto wtedy na pokład swojej łodzi wpuścić kogoś, kto nam pomoże. Jeśli więc w Tobie pojawia się niepokój, pozwól Nam zostać towarzyszem Twojej podróży po wzburzonych wodach Twojego Oceanu Myśli. Wspólnie pokonamy sztorm i wypłyniemy na spokojne wody.

Dobry Psycholog w Warszawie – poradnia psychologiczna Ocean Myśli

Jeżeli chciałbyś skorzystać z usług psychologa w Warszawie, zapraszamy do naszej siedziby; na ul. Pelplińską 41. To tutaj specjaliści z naszej poradni psychologicznej (oddział: Warszawa); przyjmują swoich pacjentów. Nasi pacjenci, w jednym miejscu mogą skorzystać z psychoterapii, terapii uzależnień czy też konsultacji z psychodietetykiem. Do użytku naszych podopiecznych oddaliśmy wygodne gabinety i poczekalnię.

Poradnia psychologiczna online – łatwy dostęp do specjalistów. 

Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach dostęp do odpowiednich specjalistów nie jest łatwy. Zazwyczaj, dobre ośrodki mają swoje siedziby w dużych miastach, do których nie każdy ma dostęp. Aby ułatwić naszym pacjentom dostęp do specjalistów, stworzyliśmy możliwość, dzięki której nasi pacjenci mogą odbywać konsultacje psychologiczne online. Takie rozwiązanie daje większą osobom, które nie mają możliwości skorzystania ze stacjonarnej konsultacji u specjalisty, a które chciałyby rozpocząć terapię. Nasze doświadczenia pokazują, że terapia przez Internet (terapia online) daje takie same efekty jak terapia psychologiczna prowadzona stacjonarnie. Odbywanie terapii online jest szczególnym ułatwieniem dla osób, które z różnych powodów nie chcą lub nie mogąodbywać terapii psychologicznej stacjonarnie.

Terapia przez Internet i konsultacje online – z czego możesz skorzystać?

Terapia przez Internet jest dla wielu osób najwygodniejszą formą komunikacji ze specjalistą. Dzięki Internetowi możemy korzystać z oferty terapeutów niezależnie od naszej lokalizacji. To znacząco zwiększa możliwość dotarcia do osoby, która odpowiednio nam pomoże, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie. Gdziekolwiek się znajdujesz możesz sprawdzić, jak nasi specjaliści mogą Ci pomóc. Skorzystaj z terapii online lub konsultacji przez Internet.

Nasza poradnia psychologiczna specjalizuje się w trzech głównych obszarach:

  • Dietetyka

  • Terapia Uzależnień

  • Psychoterapia

W zależności od tego, z jakiej pomocy chcesz skorzystać, zostaniesz skierowany do specjalisty z wieloletnim doświadczeniem. Naszych specjalistów możesz poznać tutaj. A ze szczegółową ofertą zapoznasz się w zakładce OFERTA.

bottom of page